Sąramos ir žiedas

 Saramas ir žiedą nusprendžiau daryti nestandartinius pusiau U formos savadarvius blokelius. Susipjausčiau blokelius su Tiesiniu pjūklu kuriuo pjausčiau blokelius po 5cm. ir su blokelių klijais suklijavau L formą. Padžioje saramos viršuje lygiai prisukau lentą, 

ją paramstydamas. Ant lentos suklijavau tiesią linija iš 5cm storio blokelių.


 

 Rytojaus dieną pradėjau klijuoti vidinę pusę iš tų pačių 5cm juostelių vidinę pusę.
Iš išorės norėdamas sumažinti šalčio tiltą dėjau XPS 5cm. jį priklijavau su montažiniais klijais ir paramsčiau iš išorės, kad neišpūstų kai betonuosiu. 


Žiedas padarytas analogiškai tik klijuojant vidinę pusė iš blokelio 5cm, o išorę iš 5cm xps. Susibetonavo gerai, neišgriuvo. Vidinę pamato dalį kur stogas remiasi dariau abi puses iš 5cm blokelio, niekuo netvirtinant, tai betonuojant niekur niekas neišlūžo. Norint paprasčiau buvo galima nežaisti su XPS ir tvirtinimu, o pasidaryti visą žiedą suklikuojant 5cm blokeliais dviem eilėm. Pasirinkau tokį žaidimą nes už U blokelius 50m paskaičiavo 900eur. Nesigavo idealus tiesumas, bet dujų silikatas nesunkiai nusitrina su tarka, jei gaunasi didelis guzas.

Paruošiam 5cm blokelių plokšteles

Parkside juodas tiesinis pjuklas atlaikė visus blokelių plovimus. Labai palengvino darbą.
Po truputį klijuojama sąrama iš vidaus.
Užpilta sąrama, kol visos buvo baiktos ir sutemo. Maišiausi mišinį vietoje su "mėšalke".
Suformuotas žiedas iš blokelių ir xps. Armatūros karkasas pirktas jau suvirintas. Kaip tik atėjo metalo pabrangimas, todėl armatūra pabrango dvigubai :(. lyginant su pamatų armatūra.

Frontonus taip pat pabaigiau su mini žiedeliu, nes čia paguldžiau siją ant kurios gulsis gegnės, kartu su lango sąrama.Suformuotas griovelis stogo sijai.


Išbetonuota frontono lango sąrama.
Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Sienų tinkavimas kitaip - armavimas

Apdaila, dailylentės